Noderīgas saites

latvija LV

Jelgava_lv_logo_2

 pilsaimnieciba lv new

Pievadu novietojuma plāna izstrāde Drukāt
 pievadu novietojuma plana izstrade

SIA “JELGAVAS ŪDENS” sertificēti būvspeciālisti izstrādā inženiertīklu pievadu novietojuma plānus pieslēgumu ierīkošanai pie centralizētiem ūdensapgādes un sadzīves kanalizācijas tīkliem saskaņā ar 2017.gada 6.jūnija Ministru kabineta noteikumu Nr. 253 “Atsevišķu inženierbūvju būvnoteikumi” nosacījumiem.

Pievadu novietojuma plāns ir nepieciešams, lai individuālo dzīvojamo māju īpašnieki, līdz kuru īpašumu robežai ir izbūvēti ūdensapgādes un/vai sadzīves kanalizācijas pievadi, dzīvojamai ēkai pieguļošā zemes gabala robežās veiktu pagalma ūdenssaimniecības inženierkomunikāciju izbūvi saimnieciskā kārtībā saskaņā ar atviegloto procedūru.

Lai uzsāktu pievadu novietojuma plāna izstrādi Nekustamā īpašuma īpašniekam vai valdītājam, jāvēršas SIA “JELGAVAS ŪDENS” Tehniskajā daļā Tehnisko nosacījumu saņemšanai, iesniedzot sekojošos dokumentus:

  • Iesniegums pievadu novietojuma plāna izstrādei;
  • Zemesgrāmatas apliecības kopija;
  • Zemes robežu plāna kopija;
  • Notariāli apstiprinātās pilnvaras kopija, ja iesniedzējs darbojas uz pilnvaras pamata.

Nosaukums

Cena bez PVN,
EUR

PVN 21%,
EUR

Cena ar PVN,
EUR

Pievadu novietojuma plāna izstrāde

98,03

20,59

118,62

Jautājumu un neskaidrību gadījumā lūdzam sazināties ar Tehniskās daļas inženieriem, zvanot pa tālruni 63007106 vai sūtot savus jautājumus elektroniski uz e-pasta adresi Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu .